Season 1 Result(s)

Round 1

  • 6 September

    West Sydney Force 6 : 3 Western Sydney Warriors

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 September

    Minto FC 5 : 3 Willowdale Diablos

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 September

    Bondi Maccabi 4 : 5 Sydney Scorpions

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 September

    Indigenous Allstars 9 : 1 Sydney Street Crew

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 2

  • 13 September

    West Sydney Force 13 : 0 Sydney Street Crew

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 13 September

    Bondi Maccabi 1 : 7 Willowdale Diablos

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 13 September

    Minto FC 3 : 2 Sydney Scorpions

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 13 September

    Western Sydney Warriors 6 : 8 Indigenous Allstars

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 3

  • 20 September

    Willowdale Diablos 4 : 5 Western Sydney Warriors

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 20 September

    Sydney Street Crew 1 : 11 Minto FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 20 September

    Sydney Scorpions 3 : 4 West Sydney Force

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 20 September

    Indigenous Allstars 2 : 10 Bondi Maccabi

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 4

  • 27 September

    Willowdale Diablos 5 : 3 West Sydney Force

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 27 September

    Bondi Maccabi 8 : 1 Sydney Street Crew

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 27 September

    Minto FC 8 : 6 Indigenous Allstars

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 27 September

    Sydney Scorpions 1 : 4 Western Sydney Warriors

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 5

  • 4 October

    Sydney Scorpions 7 : 7 Indigenous Allstars

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 4 October

    Willowdale Diablos 6 : 2 Sydney Street Crew

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 4 October

    Western Sydney Warriors 6 : 2 Bondi Maccabi

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 4 October

    West Sydney Force 1 : 4 Minto FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 6

  • 11 October

    Indigenous Allstars 11 : 2 Willowdale Diablos

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 11 October

    Minto FC 4 : 4 Western Sydney Warriors

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 11 October

    West Sydney Force 3 : 9 Bondi Maccabi

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 11 October

    Sydney Street Crew 3 : 4 Sydney Scorpions

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 7

  • 18 October

    Western Sydney Warriors 5 : 0 Sydney Street Crew

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 18 October

    Bondi Maccabi 7 : 4 Minto FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 18 October

    Sydney Scorpions 9 : 5 Willowdale Diablos

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 18 October

    Indigenous Allstars 7 : 5 West Sydney Force

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 8

  • 25 October

    West Sydney Force 5 : 5 Western Sydney Warriors

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 25 October

    Minto FC 10 : 2 Willowdale Diablos

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 25 October

    Bondi Maccabi 5 : 4 Sydney Scorpions

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 25 October

    Indigenous Allstars 12 : 3 Sydney Street Crew

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 9

  • 1 November

    West Sydney Force 11 : 4 Sydney Street Crew

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 1 November

    Bondi Maccabi 7 : 6 Willowdale Diablos

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 1 November

    Minto FC 1 : 6 Sydney Scorpions

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 1 November

    Western Sydney Warriors 1 : 7 Indigenous Allstars

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 10

  • 8 November

    Willowdale Diablos 3 : 9 Western Sydney Warriors

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 8 November

    Sydney Street Crew 3 : 10 Minto FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 8 November

    Indigenous Allstars 6 : 3 Bondi Maccabi

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 8 November

    Sydney Scorpions 0 : 6 West Sydney Force

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 11

  • 15 November

    Willowdale Diablos 0 : 6 West Sydney Force

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 15 November

    Bondi Maccabi 14 : 3 Sydney Street Crew

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 15 November

    Minto FC 4 : 6 Indigenous Allstars

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 15 November

    Sydney Scorpions 0 : 6 Western Sydney Warriors

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 12

  • 22 November

    Sydney Scorpions 2 : 4 Indigenous Allstars

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 22 November

    Willowdale Diablos 7 : 6 Sydney Street Crew

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 22 November

    Western Sydney Warriors 7 : 7 Bondi Maccabi

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 22 November

    West Sydney Force 6 : 6 Minto FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 13

  • 29 November

    Indigenous Allstars 6 : 1 Willowdale Diablos

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 29 November

    Minto FC 2 : 1 Western Sydney Warriors

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 29 November

    West Sydney Force 4 : 7 Bondi Maccabi

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 29 November

    Sydney Street Crew 5 : 9 Sydney Scorpions

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 14

  • 6 December

    Western Sydney Warriors 10 : 6 Sydney Street Crew

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 December

    Bondi Maccabi 5 : 10 Minto FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 December

    Sydney Scorpions 6 : 0 Willowdale Diablos

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 December

    Indigenous Allstars 9 : 4 West Sydney Force

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 15 - Semi Final

  • 13 December

    Minto FC 4 : 3 Bondi Maccabi

    7:00 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 13 December

    Indigenous Allstars 3 : 2 Western Sydney Warriors

    8:00 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 16 - Grand Final

  • 17 December

    Indigenous Allstars - Minto FC

    4:00 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 1

  • 6 September

    Sydney Knights 12 : 4 Western Sydney Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 September

    Emerton FC 7 : 5 Rydalmere City FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 September

    North Sydney FC 3 : 9 Waitara Dragons

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 September

    Bella Vista Lions 1 : 7 West City FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 2

  • 13 September

    Waitara Dragons 7 : 5 West City FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 13 September

    Western Sydney Knights 3 : 2 Rydalmere City FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 13 September

    North Sydney FC 8 : 4 Bella Vista Lions

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 13 September

    Sydney Knights 11 : 3 Emerton FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 3

  • 20 September

    Rydalmere City FC 2 : 6 Sydney Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 20 September

    Emerton FC 1 : 4 Western Sydney Knights

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 20 September

    West City FC 7 : 1 North Sydney FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 20 September

    Bella Vista Lions 5 : 13 Waitara Dragons

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 4

  • 27 September

    Sydney Knights 4 : 5 Bella Vista Lions

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 27 September

    Waitara Dragons 11 : 4 Emerton FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 27 September

    North Sydney FC 8 : 2 Rydalmere City FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 27 September

    Western Sydney Knights 3 : 4 West City FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 5

  • 4 October

    Waitara Dragons 9 : 1 Rydalmere City FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 4 October

    North Sydney FC 12 : 1 Emerton FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 4 October

    Sydney Knights 5 : 4 West City FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 4 October

    Western Sydney Knights 5 : 4 Bella Vista Lions

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 6

  • 11 October

    Emerton FC 3 : 3 Bella Vista Lions

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 11 October

    Rydalmere City FC 1 : 13 West City FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 11 October

    North Sydney FC 1 : 7 Western Sydney Knights

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 11 October

    Waitara Dragons 8 : 3 Sydney Knights

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 7

  • 18 October

    Waitara Dragons 8 : 1 Western Sydney Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 18 October

    Emerton FC 6 : 4 West City FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 18 October

    North Sydney FC 3 : 7 Sydney Knights

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 18 October

    Bella Vista Lions 4 : 3 Rydalmere City FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 8

  • 25 October

    Sydney Knights 4 : 1 Western Sydney Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 25 October

    Bella Vista Lions 4 : 6 West City FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 25 October

    North Sydney FC 4 : 6 Waitara Dragons

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 25 October

    Emerton FC 5 : 3 Rydalmere City FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 9

  • 1 November

    Sydney Knights 5 : 3 Emerton FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 1 November

    Western Sydney Knights 5 : 3 Rydalmere City FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 1 November

    North Sydney FC 14 : 7 Bella Vista Lions

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 1 November

    Waitara Dragons 8 : 3 West City FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 10

  • 8 November

    Rydalmere City FC 1 : 12 Sydney Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 8 November

    Emerton FC 3 : 4 Western Sydney Knights

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 8 November

    West City FC 8 : 3 North Sydney FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 8 November

    Bella Vista Lions 5 : 5 Waitara Dragons

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 11

  • 15 November

    Waitara Dragons 9 : 6 Emerton FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 15 November

    Sydney Knights 11 : 5 Bella Vista Lions

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 15 November

    North Sydney FC 6 : 4 Rydalmere City FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 15 November

    Western Sydney Knights 4 : 4 West City FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 12

  • 22 November

    Waitara Dragons 17 : 2 Rydalmere City FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 22 November

    North Sydney FC 10 : 4 Emerton FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 22 November

    Sydney Knights 5 : 2 West City FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 22 November

    Western Sydney Knights 7 : 3 Bella Vista Lions

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 13

  • 29 November

    Emerton FC 5 : 11 Bella Vista Lions

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 29 November

    Rydalmere City FC 6 : 15 West City FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 29 November

    North Sydney FC 3 : 1 Western Sydney Knights

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 29 November

    Waitara Dragons 8 : 6 Sydney Knights

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 14

  • 6 December

    Waitara Dragons 3 : 4 Western Sydney Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 December

    Emerton FC 2 : 12 West City FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 December

    North Sydney FC 4 : 5 Sydney Knights

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 December

    Bella Vista Lions 8 : 5 Rydalmere City FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 15 - Semi Final

  • 13 December

    Sydney Knights 7 : 6 West City FC

    7:00 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 13 December

    Waitara Dragons 7 : 0 Western Sydney Knights

    8:00 pm
    Emerton Leisure Centre
  • Round 16 - Grand Final

    • 17 December

      Waitara Dragons vs Sydney Knights

      2:30 pm
      Emerton Leisure Centre

Round 1

  • 17 October

    Mount Druitt City 4 : 2 Mount Druitt United

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 17 October

    Berowra Bears 1 : 15 Cabramatta FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 17 October

    Kingston Kings 8 : 3 Sydney Lions

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 17 October

    Kellyville Vipers 6 : 0 Kings Cross Cheetahs

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 2

  • 24 October

    Mount Druitt City 12 : 2 Berowra Bears

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 24 October

    Mount Druitt United 6 : 3 Cabramatta FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 24 October

    Kingston Kings 4 : 11 Kellyville Vipers

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 24 October

    Sydney Lions 6 : 0 Kings Cross Cheetahs

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 3

  • 31 October

    Kellyville Vipers 8 : 0 Sydney Lions

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 31 October

    Cabramatta FC 6 : 8 Mount Druitt City

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 31 October

    Berowra Bears 2 : 12 Mount Druitt United

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 31 October

    Kings Cross Cheetahs 0 : 6 Kingston Kings

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 4

  • 7 November

    Mount Druitt United 8 : 1 Kingston Kings

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 7 November

    Cabramatta FC 5 : 5 Kellyville Vipers

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 7 November

    Sydney Lions 0 : 6 Mount Druitt City

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 7 November

    Kings Cross Cheetahs 0 : 6 Berowra Bears

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 5

  • 14 November

    Kellyville Vipers 6 : 0 Berowra Bears

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 14 November

    Sydney Lions 3 : 15 Mount Druitt United

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 14 November

    Mount Druitt City 7 : 1 Kingston Kings

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 14 November

    Cabramatta FC 6 : 0 Kings Cross Cheetahs

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 6

  • 21 November

    Kingston Kings 0 : 6 Berowra Bears

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 21 November

    Cabramatta FC 9 : 0 Sydney Lions

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 21 November

    Mount Druitt City 10 : 0 Kellyville Vipers

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 21 November

    Mount Druitt United 6 : 0 Kings Cross Cheetahs

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 7

  • 28 November

    Kellyville Vipers 2 : 3 Mount Druitt United

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 28 November

    Sydney Lions 7 : 4 Berowra Bears

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 28 November

    Kingston Kings 2 : 8 Cabramatta FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 28 November

    Mount Druitt City 6 : 0 Kings Cross Cheetahs

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 8

  • 5 December

    Berowra Bears 2 : 9 Cabramatta FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 5 December

    Kellyville Vipers 10 : 3 Kingston Kings

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 5 December

    Kings Cross Cheetahs 0 : 6 Sydney Lions

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 5 December

    Mount Druitt City 2 : 6 Mount Druitt United

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 9

  • 12 December

    Mount Druitt City 2 : 6 Kellyville Vipers

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 12 December

    Mount Druitt United 7 : 0 Kingston Kings

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 12 December

    Sydney Lions 3 : 14 Cabramatta FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 12 December

    Kings Cross Cheetahs 0 : 6 Berowra Bears

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 10

  • 14 December

    Mount Druitt United 2 : 7 Kellyville Vipers

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 14 December

    Berowra Bears 12 : 5 Sydney Lions

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 14 December

    Mount Druitt City 15 : 5 Kingston Kings

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 14 December

    Kings Cross Cheetahs 0 : 6 Cabramatta FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 16 - Grand Final

  • 17 December

    Mount Druitt United - Mount Druitt City

    1:00 pm
    Emerton Leisure Centre