Season 2 Result(s)

Season 2 – SFNSW

Round 1

  • 21 March

    Sydney Knights 3 : 5 Western Sydney Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 21 March

    Minto FC 7 : 7 Indigenous Allstars

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 21 March

    West Sydney Force 5 : 2 Western Sydney Warriors

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 21 March

    Waitara Dragons 7 : 4 ADC Intelli Australia

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 2

  • 28 March

    Sydney Knights 6 : 0 Indigenous Allstars

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 28 March

    Western Sydney Knights 6 : 0 Minto FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 28 March

    West Sydney Force 2 : 7 Waitara Dragons

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 28 March

    Western Sydney Warriors 0 : 3 ADC Intelli Australia

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 3

  • 4 April

    Sydney Knights 6 : 0 West Sydney Force

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 4 April

    Western Sydney Warriors 3 : 2 Western Sydney Knights

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 4 April

    ADC Intelli Australia 6 : 0 Minto FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 4 April

    Waitara Dragons 6 : 0 Indigenous Allstars

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 4

  • 11 April

    ADC Intelli Australia 4 : 1 West Sydney Force

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 11 April

    Western Sydney Warriors 4 : 3 Waitara Dragons

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 11 April

    Minto FC 0 : 6 Sydney Knights

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 11 April

    Indigenous Allstars 0 : 6 Western Sydney Knights

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 5

  • 18 April

    ADC Intelli Australia 6 : 0 Indigenous Allstars

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 18 April

    Sydney Knights 3 : 3 Western Sydney Warriors

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 18 April

    Minto FC 0 : 6 Waitara Dragons

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 18 April

    West Sydney Force 7 : 3 Western Sydney Knights

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 6

  • 2 May

    Indigenous Allstars 0 : 6 West Sydney Force

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 2 May

    Western Sydney Knights 2 : 7 ADC Intelli Australia

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 2 May

    Minto FC 0 : 6 Western Sydney Warriors

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 2 May

    Sydney Knights 6 : 4 Waitara Dragons

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 7

  • 9 May

    Indigenous Allstars 0 : 6 Western Sydney Warriors

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 9 May

    Minto FC 0 : 6 West Sydney Force

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 9 May

    Sydney Knights 4 : 7 ADC Intelli Australia

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 9 May

    Waitara Dragons 6 : 5 Western Sydney Knights

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 8

  • 16 May

    Western Sydney Knights 6 : 3 Sydney Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 16 May

    Indigenous Allstars 6 : 6 Minto FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 16 May

    Western Sydney Warriors 2 : 5 West Sydney Force

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 16 May

    ADC Intelli Australia 0 : 5 Waitara Dragons

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 9

  • 23 May

    Indigenous Allstars 0 : 6 Sydney Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 23 May

    Minto FC 0 : 6 Western Sydney Knights

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 23 May

    ADC Intelli Australia 4 : 1 Western Sydney Warriors

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 23 May

    Waitara Dragons 2 : 2 West Sydney Force

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 10

  • 30 May

    West Sydney Force 8 : 3 ADC Intelli Australia

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 30 May

    Waitara Dragons 0 : 6 Western Sydney Warriors

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 30 May

    Sydney Knights 6 : 0 Minto FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 30 May

    Western Sydney Knights 6 : 0 Indigenous Allstars

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 11

  • 6 June

    ADC Intelli Australia 6 : 0 Indigenous Allstars

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 June

    Sydney Knights 3 : 3 Western Sydney Warriors

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 June

    Minto FC 0 : 6 Waitara Dragons

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 June

    West Sydney Force 5 : 3 Western Sydney Knights

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 12

  • 13 June

    West Sydney Force 7 : 5 Sydney Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 13 June

    Western Sydney Knights 6 : 7 Western Sydney Warriors

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 13 June

    Minto FC 0 : 6 ADC Intelli Australia

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 13 June

    Indigenous Allstars 0 : 6 Waitara Dragons

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 13

  • 20 June

    West Sydney Force 6 : 0 Indigenous Allstars

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 20 June

    ADC Intelli Australia 5 : 4 Western Sydney Knights

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 20 June

    Western Sydney Warriors 6 : 0 Minto FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 20 June

    Waitara Dragons 2 : 6 Sydney Knights

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 14

  • 27 June

    Western Sydney Warriors 6 : 0 Indigenous Allstars

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 27 June

    West Sydney Force 6 : 0 Minto FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 27 June

    ADC Intelli Australia 4 : 1 Sydney Knights

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 27 June

    Western Sydney Knights 3 : 3 Waitara Dragons

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 15 - Semi Final

  • 4 July

    ADC Intelli Australia 3 : 3 Western Sydney Warriors

    7:00 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 4 July

    West Sydney Force 5 : 0 Waitara Dragons

    8:00 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 16 - Grand Final

  • 11 July

    Western Sydney Warriors 1 : 2 West Sydney Force

    8:00 pm
    Emerton Leisure Centre

Season 2  – Championship

Round 1

  • 21 March

    Cabramatta FC 4 : 5 Sydney Azadi FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 21 March

    West City FC 6 : 0 Kellyville Vipers

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 21 March

    Murdoch Warriors 3 : 7 Sydney Street Crew

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 21 March

    Bella Vista Lions 6 : 0 Liverpool Knights

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 2

  • 28 March

    Kellyville Vipers 0 : 6 Liverpool Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 28 March

    Sydney Street Crew 9 : 3 Cabramatta FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 28 March

    Sydney Azadi FC 6 : 9 Murdoch Warriors

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 28 March

    West City FC 3 : 3 Bella Vista Lions

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 3

  • 4 April

    Sydney Street Crew 6 : 0 Kellyville Vipers

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 4 April

    Cabramatta FC 7 : 3 Bella Vista Lions

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 4 April

    Murdoch Warriors 3 : 2 West City FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 4 April

    Liverpool Knights 7 : 6 Sydney Azadi FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 4

  • 11 April

    Liverpool Knights 5 : 3 West City FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 11 April

    Sydney Azadi FC 4 : 5 Sydney Street Crew

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 11 April

    Murdoch Warriors 6 : 7 Cabramatta FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 11 April

    Bella Vista Lions 6 : 0 Kellyville Vipers

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 5

  • 18 April

    Bella Vista Lions 6 : 5 Sydney Azadi FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 18 April

    Cabramatta FC 15 : 2 Liverpool Knights

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 18 April

    Kellyville Vipers 0 : 6 Murdoch Warriors

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 18 April

    West City FC 3 : 5 Sydney Street Crew

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 6

  • 2 May

    Sydney Azadi FC 6 : 0 Kellyville Vipers

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 2 May

    Sydney Street Crew 8 : 2 Bella Vista Lions

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 2 May

    Liverpool Knights 4 : 5 Murdoch Warriors

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 2 May

    West City FC 5 : 5 Cabramatta FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 7

  • 9 May

    West City FC 7 : 2 Sydney Azadi FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 9 May

    Kellyville Vipers 0 : 6 Cabramatta FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 9 May

    Murdoch Warriors 3 : 5 Bella Vista Lions

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 9 May

    Sydney Street Crew 12 : 5 Liverpool Knights

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 8

  • 16 May

    Cabramatta FC 5 : 4 Sydney Azadi FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 16 May

    West City FC 6 : 0 Kellyville Vipers

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 16 May

    Murdoch Warriors 4 : 5 Sydney Street Crew

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 16 May

    Bella Vista Lions 5 : 4 Liverpool Knights

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 9

  • 23 May

    Kellyville Vipers 0 : 6 Liverpool Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 23 May

    Sydney Street Crew 8 : 5 Cabramatta FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 23 May

    Sydney Azadi FC 4 : 5 Murdoch Warriors

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 23 May

    West City FC 1 : 1 Bella Vista Lions

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 10

  • 30 May

    Liverpool Knights 2 : 6 West City FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 30 May

    Sydney Azadi FC 5 : 10 Sydney Street Crew

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 30 May

    Murdoch Warriors 4 : 3 Cabramatta FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 30 May

    Bella Vista Lions 6 : 0 Kellyville Vipers

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 11

  • 6 June

    Bella Vista Lions 6 : 0 Sydney Azadi FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 June

    Cabramatta FC 5 : 12 Liverpool Knights

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 June

    Kellyville Vipers 0 : 6 Murdoch Warriors

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 6 June

    West City FC 6 : 5 Sydney Street Crew

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 12

  • 13 June

    Sydney Street Crew 6 : 0 Kellyville Vipers

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 13 June

    Cabramatta FC 7 : 5 Bella Vista Lions

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 13 June

    Murdoch Warriors 4 : 4 West City FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 13 June

    Liverpool Knights 3 : 4 Sydney Azadi FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 13

  • 20 June

    Sydney Azadi FC 6 : 0 Kellyville Vipers

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 20 June

    Sydney Street Crew 9 : 3 Bella Vista Lions

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 20 June

    Liverpool Knights 6 : 2 Murdoch Warriors

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 20 June

    West City FC 5 : 5 Cabramatta FC

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 14

  • 27 June

    West City FC 2 : 4 Sydney Azadi FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 27 June

    Kellyville Vipers 0 : 6 Cabramatta FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 27 June

    Murdoch Warriors 1 : 5 Bella Vista Lions

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 27 June

    Sydney Street Crew 10 : 6 Liverpool Knights

    9:05 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 15 - Semi Final

  • 4 July

    Sydney Street Crew 4 : 5 Murdoch Warriors

    7:00 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 4 July

    Bella Vista Lions 6 : 3 Cabramatta FC

    8:00 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 16 - Grand Final

  • 11 July

    Murdoch Warriors 3 : 4 Bella Vista Lions

    7:00 pm
    Emerton Leisure Centre

Season 2  – State League

Round 1

  • 20 March

    Hawkesbury Pumas FC 6 : 0 Penrith Kings

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 20 March

    Blacktown Knights 14 : 1 Emerton FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 20 March

    Belrose – Terrey Hills Raiders 5 : 8 Darlinghurst FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 2

  • 27 March

    Penrith Kings 1 : 7 Blacktown Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 27 March

    Hawkesbury Pumas FC 1 : 8 Darlinghurst FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 27 March

    Emerton FC 3 : 15 Belrose – Terrey Hills Raiders

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 3

  • 10 April

    Darlinghurst FC 4 : 2 Blacktown Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 10 April

    Penrith Kings 6 : 0 Emerton FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 10 April

    Belrose – Terrey Hills Raiders 15 : 2 Hawkesbury Pumas FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 4

  • 17 April

    Blacktown Knights 7 : 2 Hawkesbury Pumas FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 17 April

    Emerton FC 2 : 10 Darlinghurst FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 17 April

    Penrith Kings 2 : 8 Belrose – Terrey Hills Raiders

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 5

  • 24 April

    Darlinghurst FC 4 : 3 Penrith Kings

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 24 April

    Emerton FC 3 : 6 Hawkesbury Pumas FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 24 April

    Belrose – Terrey Hills Raiders 0 : 6 Blacktown Knights

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 6

  • 1 May

    Hawkesbury Pumas FC 3 : 7 Penrith Kings

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 1 May

    Blacktown Knights 18 : 1 Emerton FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 1 May

    Belrose – Terrey Hills Raiders 4 : 3 Darlinghurst FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 7

  • 8 May

    Penrith Kings 6 : 5 Blacktown Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 8 May

    Hawkesbury Pumas FC 2 : 6 Darlinghurst FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 8 May

    Emerton FC 2 : 17 Belrose – Terrey Hills Raiders

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 8

  • 15 May

    Darlinghurst FC 5 : 4 Blacktown Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 15 May

    Penrith Kings 8 : 4 Emerton FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 15 May

    Belrose – Terrey Hills Raiders 8 : 2 Hawkesbury Pumas FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 9

  • 22 May

    Blacktown Knights 9 : 5 Hawkesbury Pumas FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 22 May

    Emerton FC 2 : 15 Darlinghurst FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 22 May

    Penrith Kings 4 : 14 Belrose – Terrey Hills Raiders

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 10

  • 29 May

    Darlinghurst FC 8 : 5 Penrith Kings

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 29 May

    Emerton FC 6 : 0 Hawkesbury Pumas FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 29 May

    Belrose – Terrey Hills Raiders 6 : 5 Blacktown Knights

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 11

  • 5 June

    Hawkesbury Pumas FC 7 : 7 Penrith Kings

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 5 June

    Blacktown Knights 11 : 0 Emerton FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 5 June

    Belrose – Terrey Hills Raiders 8 : 3 Darlinghurst FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 12

  • 12 June

    Penrith Kings 3 : 4 Blacktown Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 12 June

    Hawkesbury Pumas FC 2 : 4 Darlinghurst FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 12 June

    Emerton FC 3 : 12 Belrose – Terrey Hills Raiders

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 13

  • 19 June

    Darlinghurst FC 3 : 7 Blacktown Knights

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 19 June

    Penrith Kings 5 : 3 Emerton FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 19 June

    Belrose – Terrey Hills Raiders 12 : 2 Hawkesbury Pumas FC

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 14

  • 26 June

    Blacktown Knights 8 : 2 Hawkesbury Pumas FC

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 26 June

    Emerton FC 0 : 6 Darlinghurst FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 26 June

    Penrith Kings 2 : 11 Belrose – Terrey Hills Raiders

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 15

  • 3 July

    Darlinghurst FC 5 : 6 Penrith Kings

    6:50 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 3 July

    Emerton FC 6 : 6 Hawkesbury Pumas FC

    7:35 pm
    Emerton Leisure Centre
  • 3 July

    Belrose – Terrey Hills Raiders 0 : 6 Blacktown Knights

    8:20 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 16 - Semi Final

  • 10 July

    Blacktown Knights 6 : 0 Darlinghurst FC

    7:00 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 16 -Semi Final

  • 10 July

    Belrose – Terrey Hills Raiders 13 : 3 Penrith Kings

    8:00 pm
    Emerton Leisure Centre

Round 17 - Grand Final

  • 17 July

    Belrose – Terrey Hills Raiders 4 : 3 Blacktown Knights

    8:00 pm
    Emerton Leisure Centre